Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Menu

Aktualności

Aktualności

Treść

W ramach „Kulturalnego Wydobycia”, mieszkańcy i mieszkanki mogą realizować swoje pomysły na działania z zakresu wydarzeń społecznych i kulturalnych, edukacji czy rekreacji, związane z wszystkimi dziedzinami kultury oraz sztuki, skierowane głównie do sołeckiej i gminnej społeczności.

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie – koncert, wystawę, warsztaty, spotkania lub inne działania kulturalno-społeczne, przyjdź do nas! Bardzo nam zależy, aby zaczęły się realizować Twoje „kulturalne” marzenia – Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować w Twojej okolicy. Dlatego zapewniamy Ci nasze wsparcie i dofinansowanie na realizację Twojego pomysłu do kwoty 3 000 złotych!

Szczególnie ważne dla nas jest, aby pamiętać o społecznych i kulturalnych potrzebach całej naszej społeczności – również osób, dla których z różnych powodów udział w wydarzeniach jest trudny. Dlatego też zachęcamy Was do zaproszenia do udziału w Waszych pomysłach seniorów, maluchy i ich rodziców, osoby z niepełnosprawnościami i ich rodziców/opiekunów, ludzi, którzy z różnych powodów rzadko spędzają czas z innymi.

Chcesz zgłosić swój pomysł?

Wypełnij kartę pomysłu i przyślij ją lub dostarcz do biura GOK w Suszcu w terminie od 6 do 24 maja 2024 roku.

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy? Wszelkich informacji udziela Katarzyna Krzempek, telefonicznie: 32 212 44 91 wew. 20 mailowo: kasia@kulturasuszec.pl / osobiście (po wcześniejszym umówieniu się).

Materiały do pobrania: https://kulturasuszec.pl/zglos-swoj-pomysl-rusza-kulturalne-wydobycie/

2092872