Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Menu

Aktualności

Aktualności

Treść

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do udziału w pierwszym tego typu wydarzeniu na naszym terenie - RUNMAGEDDONIE KIDS!

Runmageddon odbędzie się w dn. 27 kwietnia (sobota) na Stadionie KS Unia Bieruń Stary. Biuro zawodów rusza o godz. 12.30, starty rozpoczną się od godz. 13.00.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu współpracy międzynarodowej CHILD i finansowane jest z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Organizowane jest we współpracy z Miastem Bieruń i Bieruńskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Runmageddon Kids ma zachęcić dzieci i młodzież do aktywności na świeżym powietrzu, poprzez ruch i zabawę uczy także zdrowej rywalizacji.

Na naszych uczestników będzie czekać trasa 1-1,5km (w zależności od kategorii wiekowej), na której pojawi się 15 przeszkód. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkowy medal.

Do zabawy zapraszamy dzieci i młodzież z OBSZARU DZIAŁANIA LGD (gminy Orzesze, Ornontowice, Pawłowice, Suszec, Wyry, Kobiór, Bieruń, Bojszowy, Miedźna, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna - bez miasta Pszczyna) w wieku od 4 do 16 lat. Przewidziano 4 kategorie wiekowe:

  • 4-6 lat
  • 7-9 lat
  • 10-14 lat
  • 15-16 lat

Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, obowiązuje wcześniejsza rejestracja LINK DO REJESTACJI TUTAJ

Limit miejsc: 400 os., decyduje kolejność zgłoszeń! Pula do wyczerpania miejsc.

O tym jak wyglądają podobne biegi - można zobaczyć TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!

 

źródło: www.lgdziemiapszczynska.pl

2032575