Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Menu

Aktualności

Aktualności

Treść

Zapraszamy przedsiębiorców, przedstawicieli firm oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem działalności do udziału w wyjątkowym wydarzeniu - Śniadaniu Biznesowym, poświęconym różnorodnym formom wsparcia finansowego i niefinansowego dla firm, zwłaszcza z sektora MŚP.

Wydarzenie odbędzie się w urokliwym Pałacu Baranowice, a atmosfera spotkania będzie sprzyjać budowaniu nowych relacji biznesowych.

Wydarzenie odbędzie się już 29 lutego!

 

Część 1. 08:45 - 09:00 Rejestracja

 

Część 2. 09:00 - 10:30 Panele tematyczne

 

Uroczyste otwarcie

 

Panel 1. Darmowe szkolenia dla pracowników

 

Baza Usług Rozwojowych oraz inne możliwości finansowania szkoleń dla pracowników i kadry zarządzającej - jak uzyskać dofinansowanie oraz jak wejść do bazy podmiotów prowadzących szkolenia w ramach Bazy Usług Rozwojowych. Możliwości finansowania szkoleń zawodowych i studiów podyplomowych w ramach projektów finansowanych z środków Unii Europejskiej.

 

Panel 2. Dotacje i pożyczki na rozwój i innowacje

 

Dotacje oraz niskooprocentowane pożyczki dla przedsiębiorców. Rozwój biznesu poprzez rozwój innowacji. Omówienie otwartych naborów oraz instrumentów uruchomionych w I kwartale 2024 roku.

 

Panel 3. Klub Ludzi Sukcesu

 

Korzyści z uczestnictwa w Klubach Biznesowych - możliwości poszerzenia sieci kontrahentów oraz pozyskania nowych partnerów dla biznesu.

 

Część 3. 10:30 - 11:00 Zwiedzanie przestrzeni odrestaurowanego Pałacu Baranowice wraz z wystawą stałą.

 

Zwiedzanie inwestycji - Pałacu w Baranowicach. Pałac w ostatnich latach przeszedł niezwykłą metamorfozę i niewątpliwie odzyskał swój dawny blask. Przeprowadzone zostały kompleksowe działania, polegające na renowacji pałacu oraz zagospodarowaniu jego otoczenia i znajdującego się przy nim parku w stylu angielskim, z licznymi starymi drzewami i pomnikami przyrody. W pałacu działa ośrodek kultury. Jest to inwestycja zrealizowana przy udziale środków finansowych z Unii Europejskiej - przykład dobrej praktyki lokowania środków, z uwzględnieniem uwarunkowań historycznych.

 

11:00 Networking przy kawie

 

Wymiana wizytówek i kontaktów biznesowych.

 

 

 

Organizatorzy wydarzenia:

 

Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości S. A.

 

Pałac Baranowice

 

 

 

Partnerzy:

 

Gmina Miejska Żory

 

Gmina Suszec

 

Biuro Rachunkowe KRKP Sp. z o.o.

 

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna

2068209