Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Menu

Aktualności

Aktualności

Treść

Serdecznie zapraszamy młodzież z klas 7 i 8 szkół podstawowych do udziału w Programie Archi – przygody, realizowanym po raz pierwszy w Gminnym Ośrodek Kultury w Suszcu. Program jest przedsięwzięciem z zakresu edukacji architektonicznej, który kierowany jest do dzieci w różnym wieku.

Podczas warsztatów zabierzemy młodzież w fascynujący świat architektury oraz designu. Cykl spotkań dla młodych architektów to przede wszystkim zabawa oraz pobudzenie kreatywności. Celem programu jest wszechstronne kształtowanie wrażliwości dzieci i młodzieży na przestrzeń publiczną oraz edukowanie najmłodszych w zakresie możliwości wpływu na nasze otoczenie. Poprzez uczestnictwo w  warsztatach, bazujących na nowoczesnych sensorycznych i doświadczalnych metodach pracy, ich mali uczestnicy mogą przekonać się empirycznie, jak ważna dla jakości naszego życia jest estetyka, harmonia oraz środowisko naturalne – sugeruje Narodowe Centrum Kultury.

Na zakończenie warsztatów wraz z grupą warsztatową będziemy mieć niespodziankę dla wszystkich mieszkańców Suszca, ale nie będziemy jeszcze zdradzać szczegółów. Zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku oraz Instagramie.

TERMINY: 11, 16, 18, 23, 25, 30 maja 2023 r. oraz 6, 10 czerwca 2023 r.                                                          10 czerwca 2023 r. warsztaty podsumowujące.

GODZINA ROZPOCZĘCIA: 17:00
MIEJSCE: Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu
DLA KOGO: młodzież z klas 7 i 8 szkół podstawowych

Zapisy na warsztaty prowadzone są przez strefezajec.pl. Po zapisaniu uczestnika przez strefazajec.pl należy uzupełnić  kartę zgłoszeniową dostępną na www.kulturasuszec.pl i dostarczyć ją do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Na warsztaty obowiązuję limit miejsc!
Odpowiedzi na pytania udziela p. Julia Wrona: julia@kulturasuszec.pl, 32 212 44 91 wew. 21.

 

Projekt Archi-przygody dofinansowano ze środków budżetu Państwa. Projekt realizowany jest przez Narodowe Centrum Kultury. Całkowita wartość projektu: 300 000 zł.

2042695