Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Sprzedaż węgla SZCZEGÓŁY

Aktualności

Treść

Chcesz wspierać młodzież w rozwijaniu ich pasji i zainteresowań, a także w zdobywaniu kompetencji potrzebnych na lepszy start w dorosłe życie? Marzysz o tym, aby byli bardziej aktywni i zaangażowani w działania społeczne? Teraz masz na to szansę dzięki Programowi Równać Szanse!

 

Do 22 marca trwa nabór w Konkursie Duże Granty, w którym możesz zdobyć aż do 40 000 zł na realizację minimum rocznego projektu z młodzieżą w Twojej miejscowości! 

 

Program Równać Szanse oferuje młodzieży z małych miejscowości niepowtarzalną okazję do rozwijania swoich pomysłów i realizacji projektów. Są aktywnymi twórcami, uczestnikami i realizatorami projektu. 

 

Dzięki udziałowi w programie młodzież ma możliwość rozwijania nowych umiejętności i doświadczeń, które przydadzą im się w przyszłości. Program oferuje również szansę na zaangażowanie się w działania na rzecz swojej miejscowości i rozwijanie pasji i zainteresowań. 

 

Jest to wyjątkowa okazja dla młodzieży, aby zdobyć doświadczenie i rozwinąć swoje kompetencje, które pomogą im w przyszłości.

 

Więcej informacji na temat konkursu na www.duzegranty.pl 

1769572