Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Sprzedaż węgla SZCZEGÓŁY

Aktualności

Aktualności

Treść

Co to gra? Czy to melodia ognia czy ziemi? Wody, metalu czy drzewa?

 

Zapraszamy na marcowe spotkanie z Niedzielą z Bajką, podczas którego zagramy spektakl “Grajkółko” w wykonaniu Teatru Atofri.

 

Podczas przedstawienia odkrywane dźwięki żywiołów łączą się ze słowem i akompaniamentem fletu poprzecznego. Na scenie powstaje konstrukcja z kółek, która jednoczy wszystkie elementy.

 

Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 1-5 lat. Czas trwania: 30 min.

 

Bilety w cenie 15 zł./os. dostępne są w sekretariacie Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu lub na portalu biletyna.pl

 

Sekretariat GOK czynny od pn. do czw. od 8:30 do 19:30 oraz w pt. od 8:30 do 18:00. Kontakt: 32 212 44 91 wew. 20, kasia@kulturasuszec.pl.


Jarmark Wielkanocny!

 

Zapraszamy na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się 1 kwietnia 2023 r. w godzinach 9:00 – 15:00 na parkingu Gminnego Ośrodka Kultury w  Suszcu. Jak co roku, jarmark będzie okazją do przedświątecznego spotkania.

 

Na dobry początek zaprosimy wszystkich do wspólnego śniadania wielkanocnego! Na wspólnym stole znajdą się typowe wielkanocne przysmaki i dania. Nie zabraknie oczywiście stoisk gastronomicznych i rękodzielniczych, na których będzie można nabyć domowe produkty i niebanalne rękodzieło.  Na scenie zaprezentują się dzieci i młodzież z naszej gminy oraz Zespół Regionalny “Strumień”. Wszystkich zainteresowanych zaprosimy także do wspólnego tworzenia tradycyjnych palm wielkanocnych oraz udziału w warsztatach wielkanocnych.

 

Informacja dla wystawców:

Aby zgłosić swoje stoisko, należy przesłać wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszeniową na adres: kasia@kulturasuszec.pl, lub dostarczyć ją do GOK w Suszcu. Przed wypełnieniem formularza prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności wybranego stoiska. Ze względu na ograniczona ilość miejsc zachęcamy do szybkiego kontaktu.

 

Szczegóły na www.kulturasuszec.pl

Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon:  32 212 44 91 wew. 19. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a.


Konkurs na Kartkę Wielkanocną

Stworzona przez Ciebie kartka, może stać się inspiracją  do zaprojektowania kartki wielkanocnej rozsyłanej przez Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu do zaprzyjaźnionych instytucji i firm. Celem naszego konkursu jest propagowanie tradycji i folkloru związanego ze Świętami Wielkanocnymi, rozwój wrażliwości plastycznej i artystycznej oraz pogłębienie wiedzy na temat symboli związanych z Wielkanocą.

 

Prace należy nadesłać/dostarczyć do GOK-u w terminie do 10 marca 2023 r. (decyduje data stempla pocztowego). Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród nastąpi 1 kwietnia 2023 roku podczas Jarmarku Wielkanocnego. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.

Do pracy należy dołączyć formularz zgłoszeniowy, dostępny do pobrania poniżej. Formularz należy wypełnić drukowanymi literami i dołączyć do kartki, ale nie przyklejać go.

Szczegóły na www.kulturasuszec.pl

Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon:  32 212 44 91 wew. 19. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a.

 

1769539