Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Pomoc dla Ukrainy SZCZEGÓŁY

Wizyty w sprawach z zakresu dowodów osobistych, ewidencji ludności i Urzędu Stanu Cywilnego należy umawiać telefonicznie. SZCZEGÓŁY

Aktualności

Treść

Trwa nabór wniosków w ramach programu „Działaj Lokalnie” realizowanego przez Centrum Społecznego Rozwoju w powiatach: mikołowskim, pszczyńskim i rybnickim we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.

W ramach konkursu organizacje pozarządowe i grupy nieformalne mają szansę pozyskać od 3 000,00 zł do 6 000,00 zł na realizację lokalnych inicjatyw. Konkurs przewiduje przekazanie puli środków w wysokości 29 700,00 zł na projekty trwające od 3 do 6 miesięcy i realizowane w okresie pomiędzy 24 maja a 31 grudnia 2022 roku.

Wnioski należy składać poprzez generator on-line dostępny na stronie www.system.dzialajlokalnie.pl do dnia 11 maja 2022 roku.

Ośrodek Działaj Lokalnie prowadzony przez stowarzyszenie swoim zasięgiem obejmuje obecnie już 14 gmin: Bieruń, Lędziny, Łaziska Górne, Mikołów, Ornontowice, Orzesze, Wyry, Goczałkowice-Zdrój, Kobiór, Miedźna, Pawłowice, Pszczyna, Suszec, Czerwionka-Leszczyny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową dostępną na http://csr.biz.pl/dzialaj-lokalnie/ oraz na spotkania informacyjne, które odbędzie się online na platformie Google Meet w dniu 5 maja 2022 r. o godzinie 19.00. Link do spotkania: meet.google.com/qcr-jvhd-wrc.

1520802