Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Strona w budowie!

Aktualności

Treść

W ramach współpracy z POWIATEM PSZCZYŃSKIM, w związku z realizacją zadania publicznego tj. prowadzenia punktów nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego oraz edukacji prawnej, Stowarzyszenie DOGMA zwraca się z prośbą o pomoc przy rozpowszechnieniu informacji o możliwości korzystania z bezpłatnej pomocy prawnej/bezpłatnych porad obywatelskich przez mieszkańców POWIATU PSZCZYŃSKIEGO.    

W załączniku  przesyłamy przygotowane przez organizację materiały dot. edukacji prawnej/obywatelskiej. 

Na stronie internetowej www.dogma.org.pl znajdują się wszystkie informacje nt. świadczenia usług z zakresu nieodpłatnej pomocy prawnej i obywatelskiej  oraz materiały edukacyjne tj. poradniki prawne oraz filmy w formie wykładów i poradników.

Jednocześnie przypominamy, iż stowarzyszenie prowadzi infolinię (79 88 69 599), na której można uzyskać informacje na temat warunków i zasad korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej, poradnictwa obywatelskiego, mediacji. 


Zachęcamy także do śledzenia profilu na fb https://www.facebook.com/stowarzyszeniedogma  oraz strony internetowej http://dogma.org.pl/

Zdjęcia

1355004