Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Strona w budowie!

NUMERY TELEFONÓW RACHMISTRZÓW SPISOWYCH 1. PAN MACIEJ KOŁODZIEJ: 571 937 455, 2. PANI MARTA KRYMER: 571 937 678, 3. PANI DOROTA PIEKUT: 571 937 470 (od poniedziałku do piątku po godz. 17.00).

NIE CZEKAJ, SPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021! <--- Przejdź do formularza spisowego


Sprawdź dyżury rachmistrzów spisowych:
Dyżury rachmistrzów spisowych


Apel do mieszkańców - NSP 2021
Kliknij tutaj!

Aktualności

Aktualności

Treść

Gminna Biblioteka Publiczna w Suszcu serdecznie zaprasza do zapoznania się z nową ofertą usług i uczestnictwa w organizowanych zajęciach.


Wszystkie wymienione są oczywiście nieodpłatne, a zainteresowanych prosimy o kontakt: tel. 32/4488692; e-mail: gbp@suszec.pl


Język rosyjski od podstaw

W ramach zajęć z języka rosyjskiego oferujemy zapoznanie się z podstawami rosyjskiego alfabetu oraz najpotrzebniejszymi zwrotami życia codziennego. Oprócz zajęć typowo językowych program obejmuje zajęcia realioznawcze, które dotyczyć będą historii, geografii, szeroko pojmowanej kultury i literatury rosyjskiego obszaru językowego.
Prowadzący: Michał Witosza


Wakacje z hiszpańskim

Cykl zajęć „Wakacje z hiszpańskim” to spotkania o charakterze językowo-realioznawczym. Nacisk kładziony będzie na poznanie podstaw języka hiszpańskiego, a także ułatwieniu indywidualnej nauki tego języka. W cykl spotkań wpisane zostały również treści o charakterze realioznawczym, które dotyczą literatury, historii, geografii, muzyki, filmu i sztuki obszaru hiszpańskojęzycznego.
Prowadzący: Michał Witosza


Dyskusyjny klub książki

Fantastyka, romans, dramat, poezja, literatura klasyczna, proza psychologiczna…? Czytasz i chciałbyś podzielić się swoimi wrażeniami? A może chciałbyś spróbować czegoś nowego? Zapraszamy na spotkania dyskusyjnego klubu książki, które mają na celu zrzeszenie miłośników czytelnictwa. W ramach spotkań zaplanowane są nie tylko dyskusje na temat literatury, ale również poszerzanie horyzontów myślowych i odnajdowania powiązań między literaturą a innymi wytworami kultury - teatrem, filmem, serialem, sztuką i muzyką. Charakter klubu, a także jego szczegółowy program zostanie stworzony przy współpracy z jego członkami podczas pierwszego spotkania z uwzględnieniem potrzeb, wieku oraz zainteresowań.
Moderator: Michał Witosza

Uwaga: mile widziane wcześniejsze zapisy.

Pliki do pobrania

Plakat hiszpańśki.pdf 942.18 KB
Plakat rosyjski.pdf 2555.94 KB
1341108