Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Aktualności

Aktualności

Treść

“Moje Małe i Duże Mikropodróże” 2021

Zapraszamy do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego “Moje Małe i Duże Mikropodróże”.

Konkurs skupia się na tematyce podróżniczej. Jego celem jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, czy miejsc, które podziwiali w czasie wakacyjnych wojaży.

Rok 2020 i panujące warunki epidemiologiczne, pokazały, że dalekie podróże były utrudnione, bądź niemożliwe  i nabrały  wymiaru mikro – przedstawiając nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.

Jak zawsze zależy nam aby upamiętnianie tych wyjątkowych wspomnień, było przedstawione w ciekawy, często niekonwencjonalny sposób.

Konkurs jest dwuetapowy. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie lub cykl składający się z maksymalnie z czterech prac. W konkursie nie mogą brać udziału prace, które były wcześniej nagradzane w innym konkursie fotograficznym.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest doręczenie organizatorom wypełnionej i własnoręcznie podpisanej karty zgłoszenia, stanowiącej załącznik do niniejszego regulaminu

Informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie kulturasuszec.pl

Kontakt: e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl, telefon:  32 212 44 91 wew. 19. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a i instagrama.


Plenery malarskie

Zapraszamy wszystkich na plenery malarskie. Odbędą się trzy plenery całodniowe. Po jednym spotkaniu w czerwcu, lipcu i sierpniu. Spotykamy się na zielonej przestrzeni wokół Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu, a następnie wspólnie wybierzemy się w jedno z miejsc plenerowych na terenie gminy.

 

Co będziemy uwieczniać? Przede wszystkim otaczającą nas przyrodę, budowle, krajobrazy. Będzie pracowicie, twórczo i spokojnie. Mamy dużo czasu.

 

Koniecznie należy zabrać na plener kapelusz lub czapkę na głowę. Można zabrać też własne ulubione ołówki, farby i inne materiały plastyczne, ale nie jest to konieczne. Zapewniony jest posiłek i woda.

 

Plenery dedykowane są młodzieży od 12 r. ż. oraz dorosłych, którzy lubią malować i chcą rozwijać swoją pasję oraz umiejętności. Nie musisz posiadać doświadczenia, aby wziąć udział w plenerze! Spotkania poprowadzi plastyk i grafik Marcin Mitura.

 

Terminy:

17 lipca, godz. 9:00 – 17:00 – Remizo-Świetlica w Kryrach

21 sierpnia, godz. 9:00 – 17:00 – Remizo-Świetlica w Mizerowie

 

Koszt: 30 zł/ 1 dzień, Obowiązują zapisy elektroniczne przez portal strefazajec.pl

Kontakt: e-mail: marcin@kulturasuszec.pl, telefon:  32 212 44 91 wew. 21. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a i instagrama.

 

Zdjęcia

1876668