Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Strona w budowie!

NUMERY TELEFONÓW RACHMISTRZÓW SPISOWYCH 1. PAN MACIEJ KOŁODZIEJ: 571 937 455, 2. PANI MARTA KRYMER: 571 937 678, 3. PANI DOROTA PIEKUT: 571 937 470 (od poniedziałku do piątku po godz. 17.00).

NIE CZEKAJ, SPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
NARODOWY SPIS POWSZECHNY LUDNOŚCI I MIESZKAŃ 2021! <--- Przejdź do formularza spisowego


Sprawdź dyżury rachmistrzów spisowych:
Dyżury rachmistrzów spisowych


Apel do mieszkańców - NSP 2021
Kliknij tutaj!

Aktualności

Aktualności

Treść

Szanowni dyrektorzy szkół, nauczyciele
Drodzy Rodzice i Kochani Uczniowie

Zakończenie roku szkolnego to jedna z najbardziej oczekiwanych chwil dla każdego ucznia. Dzień, w którym każdy uczeń otrzyma świadectwo swojej pracy. Miniony rok szkolny 2020/2021 był bardzo pracowitym okresem i trudnym z powodu wciąż zmieniającej się sytuacji  epidemii i zagrożenia Koronawirusem. Koniec roku szkolnego jest okazją, by Wszystkim Państwu podziękować za rzetelność, wytrwałość, za serce i zaangażowanie, za solidną, sumienną pracę, za szybkie przeorganizowanie się w związku ze zmianami trybu odbywania się zajęć lekcyjnych (z trybu nauczania zdalnego na hybrydowy, a później na stacjonarny).

Dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za to, że podjęliście trud współpracy ze szkołą dla dobra swoich dzieci oraz za okazane im wsparcie.

Uczniom przekazujemy gratulacje i podziękowania za osiągnięte wyniki i dążenie do poszerzania horyzontów oraz dbałość o dobre imię szkoły. Absolwentom szkół życzymy powodzenia na dalszym etapie nauki w wybranych przez Was szkołach. Wszystkim życzymy zdrowych, spokojnych, słonecznych i bezpiecznych wakacji. Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy!

Suszec, 25.06.2021 r.

 

Wójt Gminy Suszec Marian Pawlas

Przewodniczący Rady Gminy Suszec Szymon Sekta

Dyrektor GZUW Zbigniew Łoza

                                                                           

1341089