Przejdź do treści
Suszec 2
Przejdź do stopki

Strona w budowie!

Aktualności

Treść

Zostań Zdobywcą Szczytów dla Hospicjum! Przeczytaj regulamin niezwykłej akcji, zobacz innych Zdobywców, zarejestruj się i ruszaj w góry z hospicyjną chorągiewką, by propagować hospicjum i zdobyć złotą, srebrną lub brązową odznakę!

 

Uczestnicy wyjątkowej akcji dla hospicjum opowiadają o swoich wrażeniach. Zobacz i przekonaj się, że także Ty możesz należeć do wspólnoty ludzi potrzebujących i pomagających – bo hospicjum to coś więcej niż myślisz…

Hospicjum, w imię szacunku dla każdego ludzkiego życia pomaga ciężko chorym osobom i ich najbliższym niezależnie od światopoglądu. Działalność naszego hospicjum jest profesjonalna, 24-godzinna, niezawodna, oparta na ponad 20-letnim doświadczeniu.
Kilometry i przewyższenia zdobyte przez Ciebie podczas akcji, czyli miejsca i czas poświęcone promocji hospicjum, przeliczamy na punkty i doceniamy Złotą, Srebrną i Brązową Odznaką.


Hospicjum bardzo potrzebuje pomocy finansowej. Liczymy także na to, iż uczestnicy akcji, jej sympatycy i firmy, które chcą wspierać ciężko chorych w hospicjum, zechcą przekazywać systematyczne darowizny finansowe, które wykorzystamy w codziennej pracy.
Numer konta Hospicjum św. Ojca Pio:
25 1020 2528 0000 0002 0472 9523
z dopiskiem „Zdobywamy Szczyty – darowizna”
lub 
przez systemem szybkich płatności

DZIĘKUJEMY!

1258981