Marszałkowski Budżet Obywatelski Województwa Śląskiego

Szanowni Państwo,

W imieniu Stowarzyszenia Aktywności Obywatelskiej BONA FIDES i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie dotyczące Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego Województwa Śląskiego, które odbędzie się 8 lipca (poniedziałek) o godz. 17:00 w Urzędzie Miejskim w Pszczynie (Sala Sesyjna), Rynek 2 oraz 10 lipca (środa) o godz. 17:00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Śląskiego w Katowicach (Sala Kolumnowa), ul. Dąbrowskiego 23.

Podczas spotkania przybliżymy założenia Budżetu, przedstawimy wzory dokumentów i przykładowe zadania. Spotkanie będzie także okazją do rozmowy na temat pomysłów i zadań, które mieszkańcy chcieliby zgłosić w I edycji.

I edycja Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego ruszyła 10 czerwca. W czerwcu i lipcu odbędą się spotkania z mieszkańcami w kilkunastu miastach regionu. Spotkania potrwają do 19 lipca. Sami mieszkańcy będą mogli składać propozycje zadań w dniach 1-26 lipca. Głosowanie odbędzie się 12-30 listopada 2019 roku, a do 31 grudnia poznamy listę zadań do zrealizowania w ramach pierwszej edycji Marszałkowskiego Budżetu Obywatelskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=DbO1bReKOFc

Więcej informacji na https://bo.slaskie.pl/