Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza na kolejne wydarzenia

NIEDZIELA Z BAJKĄ

To już trzecie spotkanie w ramach Niedzieli z Bajką. Tym razem zapraszamy na spektakl Teatru Szydełko "Wojny Domowe", który odbędzie się 24 marca 2019 r. o godz. 16:00 w Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu.

 Życie każdego człowieka, zwłaszcza młodego, bywa burzliwe, niepozbawione buntu, konfliktów i codziennych niesnasek. Nie trudno o nieporozumienia z rodzicami, rodzeństwem, na podwórku czy w szkole, zwłaszcza, kiedy w grę wchodzi burza hormonów i konflikt pokoleniowy. Za każdym razem z perspektywy czasu spoglądając z dystansem na niepotrzebne waśnie, stają się one błahe, całkowicie śmieszne i niepotrzebne. O tym właśnie opowiedzą w swoim najnowszym spektaklu młodzi aktorzy z Teatru Szydełko.

 Bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie lub na portalu biletyna.pl

 Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30-19:30. Kontakt: e-mail: kasia@kulturasuszec.pl, telefon:  32 212 44 91 wew. 23. Zachęcamy do odwiedzenia naszego facebook’a.

 

TERMINY KOLEJNYCH "NIEDZIEL Z BAJKĄ":
14 kwietnia - "Oz" Teatr Szydło, Wodzisławskie Centrum Kultury
15 maja - "W poszukiwaniu królewny" Teatr Supełek Dom Kultury Boguszowice

 

KONKURS KARTKA WIELKANOCNA 2019

Do tegorocznego konkursu zapraszamy dzieci i młodzież z całej Polski! Czekamy na Wasze pomysły i propozycje. Spośród wszystkich nadesłanych kartek wybierzemy 1, która stanie się inspiracją do stworzenia kartki świątecznej wysyłanej przez Gminny Ośrodek Kultury do zaprzyjaźnionych firm, instytucji itp.

 W konkursie mogą brać udział osoby indywidualne – prace wykonane w grupach nie będą oceniane. Każdy uczestnik może nadesłać 1 pracę o wymiarach kartki pocztowej A5, zaprojektowaną i wykonaną dowolną płaską techniką (rysowanie, malowanie, wyklejanie itp.), umożliwiającą ekspozycję w antyramach.

 W konkursie nie będą oceniane prace wykonane w technice komputerowej, w technice collage wykorzystujące gotowe fragmenty pocztówek, reprodukcji, zdjęć oraz wykonane przez naklejanie kasz, makaronów, ryżu, koralików, itp. materiałów sypkich.

 Inspiracją do wykonania prac mogą być stroje ludowe, hafty, wycinanki i inne wyroby rękodzieła artystycznego.

 Prace należy dostarczyć do biura GOK do 22 marca 2019 roku.

 Szczegółowych informacji o konkursie udziela Pani Joanna Musiolik, tel. 32 212 44 91 wew. 19, e-mail: konkursy@kulturasuszec.pl.  Regulamin oraz kartę można pobrać ze strony kulturasuszec.pl