FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W SUSZCU

 13 stycznia cala Polska zagra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zagramy i my! Sztab w Suszcu zaprasza na 27. Finał WOŚP!

Celem najbliższej zbiórki będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W suszeckim sztabie będzie pracowało ponad 40 wolontariuszy. Przez cały dzień na terenie Gminy Suszec będzie prowadzona zbiórka, zapraszamy także na wydarzenia, które odbędą się w Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu, w tym także na licytacje.

 

W ramach tegorocznego finału zapraszamy Was na:

WARSZTATY KREATYWNE DLA DZIECI:

Podczas warsztatów będziemy przygotowywać prezenty dla Babci i Dziadka z okazji zbliżającego się ich święta.
godz. 15:00, WSTĘP WOLNY

 

NIEDZIELA Z BAJKĄ:

Zapraszamy na nowy cykl spotkań z teatrem dla dzieci. 13 stycznia zagramy spektakl "Smocze gadanie", który został przygotowany przez Teatr Guziczek z TZR
godz. 16:00, bilety w cenie 10 zł można nabyć w sekretariacie lub na portalu biletyna.pl

 

WIRTUALNA PRZEJAŻDŻKA ROWEREM  PO SUSZCU:

Przemierz z nami Suszec na trenażerze wybierając jedną z kilku wirtualnych tras przygotowanych przez UKS Krupiński Suszec!
godz. 17:00, wstęp wolny

 

KONCERT FUSION SUSZEC ŚWIĄTECZNIE

Fusion to w skrócie chór innego rodzaju. Koncert Fusion, to koncert młodych osób z naszej gminy, którzy spotykają się na cotygodniowych próbach a teraz chcą podzielić się z Wami efektami swojej pracy! Na pewno nie zabraknie dobrej muzyki, instrumentów na żywo, młodzieńczej energii i twarzy, które znacie z Suszca i okolic!
godz. 18:30, wstęp wolny