Pracownia OCH!ra zaprasza w swoje szeregi!

Pracownia rysunku i malarstwa Och!ra to miejsce dla każdego, kto pragnie uczyć się rysunku studyjnego i malarstwa, a także planuje rozwijać się plastycznie. Jest to również miejsce dla tych, którzy myślą o tym by w przyszłości rozpocząć edukację w szkołach gdzie wymagane są umiejętności praktyczne w posługiwaniu się ołówkiem i farbami.

Na zajęciach będzie można poznać różne techniki rysunkowe i malarskie, najważniejsze zasady kompozycji, jak stosować perspektywę i światłocień, w jaki sposób budować przestrzeń na obrazie, jak świadomie używać kolorów. W pracowni i poza nią będzie można zmierzyć się z różnymi tematami od martwej natury i pejzażu po odwzorowanie z natury postaci i portretu.

Na zajęciach nie zabraknie ćwiczeń z tak zwanej „natury” oraz szkicowania w różnych ciekawych miejscach. Będzie też możliwość poznania bliżej zagadnień z historii sztuki oraz biografii znanych i mniej znanych artystów.

Zajęcia odbywają się w każdy piątek w godz. od 17:00 do 19:00. Zajęcia przeznaczone są dla osób od 13 r. ż.  Koszt: 100 zł/ m-c.

ZAPISY:
https://www.strefazajec.pl/course/view/id/8445

Sekretariat Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynny od poniedziałku do piątku w godz. 8:30 – 19:30. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. 32 212 44 91 wew. 23 lub wysyłając maila: iwona@kulturasuszec.pl