Lato Teatralne „Pod Gołym Niebem”

Grasz w teatrze ? Chcesz wziąć udział w fajnym, plenerowym wydarzeniu ? A może chcesz skorzystać z warsztatów teatralnych ? Szukasz przestrzenie do zagrania swojej sztuki ?

Zapraszamy do udziału w drugiej edycji Lata Teatralnego „Pod Gołym Niebem’ w Suszcu.

Lato Teatralne „Pod Gołym Niebem” to inicjatywa Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu oraz Wolontariuszy z Teatru Emigracji Niespokojnych Dusz „ENIGMA” działającego przy GOK w Suszcu, którzy na przełomie czerwca i lipca zapraszają do Suszca teatry starszodziecięce, młodzieżowe oraz amatorskie teatry skupiające osoby dorosłe w tym seniorów.

W ramach 4-dniowego spotkania odbędą się warsztaty teatralne dla uczestników przeglądu oraz ogólnodostępne happeningi i spektakle. Zarówno akcje uliczne jak i spektakle po części odbędą się w plenerze. Już dziś zapraszamy do uczestnictwa!

Lato Teatralne „Pod Gołym Niebem”odbędzie się w terminie 28 czerwca - 1 lipca 2018 na terenach zielonych przy Gminnym Ośrodku Kultury w Suszcu. Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej zespołu, kart uczestników zespołów oraz opłacenie akredytacji w terminie do 18.06.2018r.

Istnieje także możliwość indywidualnego uczestnictwa w przeglądzie !

Partnerami wydarzenia są: Regionalny Instytut Kultury w Katowicach, Klub Działań Pozytywnych, Pracownia Żywokost, Muzeum Regionalne „Kamojówka”.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do biura merytorycznego Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu czynnego od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00. Informacje można uzyskać także pod numerem tel. 32 212 44 91 wew. 21 lub wysyłając maila: kasia@kulturasuszec.pl.