Konkurs plastyczny pt. „Fantastyczny świat moich snów”

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pt. „Fantastyczny świat moich snów”, który skierowany jest do młodych artystów, chcących rozwinąć swoje  umiejętności. Tematyka  marzeń  sennych  pozwala na przelanie na papier fantastycznych wizji i barwne oddanie świata pełnego fantazji i dziecięcej wyobraźni.

Pragniemy rozwijać kreatywność dzieci i pozwolić im na pełną artystyczną swobodę, dlatego proponujemy  wykorzystanie dowolnej techniki artystycznego wyrazu.

Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, mieszkających i uczących się na terenie powiatu pszczyńskiego. W konkursie mogą uczestniczyć członkowie sekcji plastycznych z ośrodków kultury. Uczestnicy konkursu będą oceniani w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz klasy IV-VII.

Termin nadsyłania prac mija 21 maja 2018  (decyduje data stempla pocztowego). Prace konkursowe należy przesłać lub dostarczyć osobiście do Gminnego Ośrodka Kultury w Suszcu.

Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Wszelkie informacje dostępne są także w biurze GOKu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 – 19:30, tel: 32 212 44 91 wew. 19, mailowo: konkursy@kulturasuszec.pl. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.kulturasuszec.pl oraz facebooka: https://www.facebook.com/GOKSuszec