Aktualności

Treść

Ruszyła elektroniczna rejestracja wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w suszeckim sztabie. Kolejny, już 32. finał WOŚP odbędzie się 28 stycznia 2024 roku. Cel 32. Finału WOŚP brzmi: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Mottem zbiórki jest „Tu wszystko gra OK!”.

 

Aby zostać wolontariuszem, trzeba zarejestrować się online, poprzez stronę iwolontariusz.wosp.org.pl. Osoby poniżej 18. roku życia również mogą zostać wolontariuszami – formularz mogą wypełnić za nich rodzice lub opiekunowie prawni.

 

Pamiętajcie, że zdjęcia wolontariuszy do identyfikatorów powinny być „urzędowe”, takie, jak do legitymacji. Wgranie poprawnych zdjęć znacząco przyspieszy cały proces rejestracji wolontariuszy w BSS i przygotowanie

identyfikatorów! Zdjęcia muszą być w formacie .JPG i nie mogą być mniejsze niż 800×600 pikseli.

 

Rejestracja wolontariuszy potrwa do 1 grudnia 2023 roku lub do wyczerpania miejsc. Przypominamy, że ilość miejsc dla chętnych do kwestowania jest ograniczona.

 

Zachęcamy także do włączenie się w prace nad przygotowaniem naszego lokalnego finału. Osoby zainteresowane jakimkolwiek wsparciem i pomocą (np. posiłek dla wolontariuszy, przedmioty na licytacje, pomoc w sztabie itp.) zapraszamy do kontaktu z Szefem Sztabu – Katarzyna Krzempek – 721 319 086, kasia@kulturasuszec.pl.