Aktualności

Treść

W ramach tegorocznej jesieni kulturalnej swoje działania kierujemy także w stronę najmłodszych. Dwukrotnie zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Niedzięlę z Bajką. 29 października zapraszamy na spektakl “Witajki i Papatki” Teatru Chrząszcz w Trzcinie, zaś 26  listopada na spektakl ” Moje, nie moje” w wykonaniu Teatru Szydełko z Wodzisławskiego Centrum Kultury. Oba spektakle rozpoczynają się o godz. 16:00. Bilety w cenie 15 zł/os. można zakupić w sekretariacie ośrodka kultury lub na portalu biletyna.pl

 

4 listopada odbędzie się XIX Turnieju Zespołów Ludowych im. Mariana Cieśli “Jak ze Susca powandruje”. Do udziału zapraszamy zapraszamy zespoły ludowe, regionalne, śpiewacze, a także widzów. Turniej rozpocznie się o godz. 15:00. Wstęp wolny.

 

Dzień później, czyli 5 listopada zapraszamy Państwa na pokaz filmu “W imię najwyższych wartości” w reż. Piotra Augustynka. Po pokazie odbędzie się spotkanie z rodziną Państwa Bobów. Pokaz filmu rozpocznie się o godz. 17:00, obowiązują darmowe wejściówki.

 

19 listopada o godz. 18:00 zapraszamy na niebywały koncert! Adam Snopek Show przy fortepianie. “Od Bacha do AC/DC, czyli o muzyce na wesoło”. Brawurowa jazda przez wieki największych przebojów z aktywnym udziałem publiczności! Muzyczno-Kabaretowe Show w żywiołowym wykonaniu pianisty Adama Snopka, który udowadnia, że co trzeci utwór muzyki rozrywkowej zawiera w sobie fragment piosenki “Pieski Małe Dwa”! Na koncert obowiązują bilety w cenie 50 zł/os.

 

Wszystkie imprezy odbędą się w sali GOK w Suszcu. Bilety można zakupić w sekretariacie GOK od pn. do czw. od 8:00 do 20:00 oraz w pt. od 8:00 do 18:00  lub na portalu bieltyna.pl .