Kulturalne Wydobycie ponownie w gminie Suszec!

Kulturalne Wydobycie ponownie w gminie Suszec!

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu serdecznie zaprasza mieszkańców i mieszkanki gminy Suszec do wzięcia udziału w konkursie mikrograntowym „Kulturalne Wydobycie” na najciekawsze inicjatywy kulturalne w gminie!

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie - koncert, wystawę, warsztaty, malowanie graffiti lub inne działania kulturalne, przyjdź do GOK! Organizatorom bardzo zależy, aby zaczęły się realizować Twoje „kulturalne” marzenia – Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie – Twój pomysł, GOKowskie pieniądze, wspólna realizacja!

Przeczytaj regulamin, wypełnij formularz konkursowy i dostarcz go do GOK do 28 lutego 2018 roku. Formularz jest dostępny na stronie GOK: www.kulturasuszec.pl i w biurze GOK, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec.

Chcesz skonsultować pomysł, zapytać o wypełnienie wniosku, nasuwają Ci się jakieś pytania?

Przyjdź na spotkanie, które obędzie się 19 lutego 2018 roku o godz. 18:00 w GOK w Suszcu.

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy?

Zgłoś się do Agnieszki Zielonki-Mitury, telefonicznie: 32 212 44 91 wew. 21, mailowo: aga@kulturasuszec.pl, osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) lub za pośrednictwem Facebooka.