CHCESZ ZOSTAĆ WOLONTARIUSZEM WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY?

Sztab w Suszcu zaprasza w swoje szeregi !   26. Finał WOŚP odbędzie się w dniu 14 stycznia 2018, a jego celem będzie pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”

Jak się zarejestrować ?
W tym roku wprowadzono nowe formy zgłaszania się wolontariuszy:

·         rekrutacja online - wolontariusz ma możliwość zgłoszenia się za pomocą strony wolontariusze.wosp.org.pl i samodzielnego uzupełnienia formularza zgłoszeniowego. Osoby niepełnoletnie powinny poprosić opiekuna (rodzica) o pomoc i założenie konta opiekuna wolontariusza. Zgłoszenie do sztabu nie jest jednoznaczne z zostaniem wolontariuszem. Uwaga! Po wysłaniu zgłoszenia musisz udać się do Sztabu aby potwierdzić dane, które zostały wpisane do formularza. Pamiętaj, że każdy Sztab ma ograniczoną liczbę miejsc, zgłoszenie niepotwierdzone może zostać odrzucone.
 

·         rekrutacja w sztabie - standardowa, dotychczasowa forma - wolontariusz kontaktuje się ze sztabem i udaje się na spotkanie ze wszystkimi niezbędnymi danymi i swoim zdjęciem:

 
- należy pobrać  ANKIETĘ WOLONTARIUSZA, wypełnić ją czytelnie (DRUKOWANYMI LITERAMI)  (ankieta dostępna na stronie www.kulturasuszec.pl )

- przygotuj ZDJĘCIE wyłącznie w wersji elektronicznej w rozdzielczości 800x800 pikseli, format jpg. Pamiętaj zdjęcie na identyfikatorze będzie wyglądało dokładnie tak samo jak zdjęcie, które dostarczysz.  Zdjęcie musi być dobrze wykadrowane, jasne, przedstawiające twarz wolontariusza.

- wypełnioną ankietę oraz zdjęcie należy złożyć do 23 listopada 2017 r. w biurze GOKu !

Wszelkich informacji udziela p. Katarzyna Krzempek, 32 212 44 91 lub kasia@kulturasuszec.pl


Pozdrawiamy 
SZTAB SUSZEC