LETNIE PÓŁKOLONIE Z GOKiem

Półkolonie kierowane są do dzieci ze szkół podstawowych, dla których została przygotowana moc atrakcji: zajęcia sportowe, taneczne, muzyczne, artystyczne, animacyjne, wyjazdy na wycieczki, na basen i do kina.

Przewidziane są dwa turnusy:

I turnus: 3 - 7 lipca

II turnus: 10 - 14 lipca

 

Zajęcia będą się odbywały od 7:45 do 16:15 zgodnie z zamieszczonym poniżej harmonogramem. Liczba miejsc jest ograniczona i limit miejsc na półkolonie wynosi 45 dzieci na każdy turnus. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Koszt udziału dziecka w jednym turnusie to 270 zł, a w przypadku zapisania dziecka od razu na obydwa turnusy: 500 zł. W cenie zawarta jest opieka, ubezpieczenie, transporty, bilety wstępu na wszystkie atrakcje, obiad i podwieczorek.

Aby wziąć udział w półkoloniach należy do 14 czerwca 2017 r. dostarczyć kompletnie wypełnioną kartę zgłoszeniową i uiścić opłatę gotówką w kasie GOK lub przelewem na konto. Organizatorem wypoczynku jest Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu oraz Gminny Ośrodek Sportu w Suszcu.

Szczegółowych informacji o półkoloniach udziela p. Agnieszka Zielonka-Mitura, e-mail: aga@kulturasuszec.pl, tel. 32 212 44 91 wew. 21.