KONKURS NA INICJATYWY LOKALNE

Kulturalne Wydobycie ponownie w gminie Suszec!

 

Gminny Ośrodek Kultury w Suszcu serdecznie zaprasza mieszkańców i mieszkanki gminy Suszec do wzięcia udziału w konkursie mikrograntowym „Kulturalne Wydobycie” na najciekawsze inicjatywy kulturalne w gminie!

 

Jeśli masz pomysł na ciekawe wydarzenie - koncert, wystawę, warsztaty, malowanie graffiti lub inne działania kulturalne, przyjdź do GOK! Organizatorom bardzo zależy, aby zaczęły się realizować Twoje „kulturalne” marzenia – Ty wiesz najlepiej, czego Ci brakuje, jak chcesz spędzać wolny czas i co warto zorganizować. Dlatego zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie – Twój pomysł, GOKowskie pieniądze, wspólna realizacja!

 

Przeczytaj regulamin, wypełnij formularz konkursowy i dostarcz go do GOK do 21 kwietnia 2017 roku. Formularz jest dostępny poniżej i w biurze GOK, ul. Ogrodowa 22, 43-267 Suszec.

 

Masz pytania lub wątpliwości? Nie wiesz, jak poprawnie wypełnić formularz konkursowy? Zgłoś się do Pani Agnieszki Zielonki-Mitury, telefonicznie: 32 212 44 91 wew. 21, mailowo: aga@kulturasuszec.pl, osobiście (po wcześniejszym umówieniu się) lub za pośrednictwem Facebooka.